שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

מרכז עבורכם מידע שאלות ותשובות בנושאי אפילציה.

צריכים עזרה?

שאלות ותשובות

בעמוד זה תקבלו תשובות לשאלות בסיסיות על המותגים שלנו, יש לכם שאלות טכניות, נתקלתם בבעיה, צריכים עזרה, או תשובה לשאלה? חפשו את התשובה באתר ו/או היועצים שלנו יתנו תשובה לכל מה שתצטרכו.

מה זה בכלל אפילציה?

אפלציה היא שיטה אשר מיועדת להסרת שערות לא רצויות מהפנים והגוף הטיפול מתבצע על ידי החדרת מחט דקיקה מיוחדת לזקיק השערה, העברת זרם של חום / חשמל צורב את השורש ובכך מנתק ומונע צמיחת שיער חוזרת . הטיפול באפילציה במחט חשמלית נעשה במהלך סדרת מפגשים. הטיפול נחשב לבעל שיעורי הצלחה גבוהים

האם המכשיר יוצר בישראל?

מכשירי APILUS. מיוצרים ע"י חברת Dectro International חברה המפתחת ומייצרת מכשירים בתחום האסתטיקה החל משנת 1978 ומשווקת ל 35 מפיצים ברחבי העולם, לחברה אישורים ותקנים בינלאומיים , חברת פלטינום היא המפיצה הבלעדית של dectro בישראל.

האם הסרת שיער באפילציה כואבת?

כאב הינו מדד סוביקטיבי, אך בהגדרה טיפולי אפלציה נחשבים כטיפולים כואבים. על מנת להגיע להרס מקסימלי של זקיק השערה, הרס שימנע צמיחת שיער מהזקיק בעתיד נדרש לעבוד בעוצמות מדויקות של חום / חשמל. במכשירי APILUS פותחה שיטה של פולס מהיר וצר אשר מונעת ספיגה של האנרגיה ברקמה ולא גורם לנזק היקפי לרקמה ולכן טיפולי אפלציה במכשירי APILUS מופחתים כאב בצורה משמעותית

מי לא מתאים לטיפול הסרת שיער באפילציה?

ישנם מספר התוויות נגד לטיפולי אפלציה הן בעבודה באלקטרוליזה ( חשמל) והן בטרמוליזה (חום): (קוצב לב, אפילפסיה, סרטן,שתלים וכו, ) כחלק מתהליך הייעוץ והאבחון לטיפול אפילציה יש לבדוק את מידת התאמת הלקוח לטיפול וכן את ההתוויות נגד באופן אישי לכל מטופל.

מהם הסיכונים בטיפול הסרת שיער ב-אפילציה?

טיפול אפילציה אינו נחשב כטיפול פולשני ולכן אינו עלול לבצע נזק בלתי הפיך אך יחד עם זאת עבודה לא ממוקדת ומקצועית, מכשיר לא מתקדם עלול ליצור, גלדים, חירורים וצלקות למיניהם.

כיצד ניתן למנוע גירוי בעור לאחר טיפול?

תופעה של גירוי בעור היא תופעה שכיחה לכן חשוב בכל סיום טיפול לבצע תהליך של קטפורזיס – סגירת נקבוביות באמצעות תדר גבוה ובנוסף יש למרוח תכשיר מרגיע וחומר חיטוי על בסיס מים ( לא אלכוהולי)

האם מותר להשתזף בתקופת הטיפול?

טיפול אפילציה בשונה בטיפולי לייזר/ IPL עובד בטכנולוגיה של טרמוליזה/ אלקטרוליזה שממוקדות בשכבות הפנימיות בעור ולכן אין בעיה להשתזף במהלך הטיפול, אך יחד עם זאת מומלץ לכל אורך הטיפול למרוח מקדם הגנה על עור הפנים על מנת לשמור על בריאות עור הפנים וכן להמינע מחשש לפיגמנטציה.

כמה זמן החלמה דרוש לאחר טיפול?

טיפול אפילציה אינו טיפול פולשני ולכן אין זמן החלמה בכלל, החזרה לשגרה מידית. בשונה ממכשירי אפלציה אחרים במכשירי APILUS יש פונקצית טיפול נוספת של קטפורזיס שגורמת לכיווץ נקבוביות, מניעת זיהומים, הרגעה של העור ולכן בטיפול אפילציה במכשירי APILUS אין זמן החלמה לחלוטין.

תוך כמה זמן רואים תוצאות?

תוצאות הטיפול הם ענין אינדיבידואלי שקשור בפרמטרים רבים כגון: צפיפות השיער, סוג השערה ובעיקר איזון הורמונלי של המטופלת, יחד עם זאת החל מהטיפול הראשון ניתן לראות שיפור משמעותי בכמות השיער.

באיזה גיל מומלץ להתחיל טיפול באפילציה?

טיפול אפלציה מומלץ לבצע אצל נשים בשלב שהם מאוזנות הורמונלית וזאת על מנת להשיג תוצאות טובות יותר. שיעור יתר אצל נערות משפיע משמעותית על הבטחון העצמי והסטאטוס החברתי ולכן בנות צעירות יותר מבקשות לבצע טיפולים, חשוב לבצע תיאום ציפיות מדויק מול הלקוחות לפני תחילת הטיפול.